Listwa zasilająca PDU - APC Easy EPDU1116M
towar niedostępny
Opis
Pomiar obciążenia - Listwa | Zdalne włączanie/wyłączanie gniazd - Nie | Pomiar RCM - Nie
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | 0U |
| Ilość faz | 1Φ, 230V |
| Max. obciążenie | 16A |
| Gniazdo zasilające | IEC-309 16A |
| Moc znamionowa | 3,68 kVA |
| Długość kabla zasilającego | 3 m |
| Sumaryczna ilość gniazd | 21 |
| Ilość gniazd C-13 | 18 |
| Ilość gniazd C-19 | 3 |
| Pomiar na wejściu/Cała listwa | Tak |
| Pomiar gniazd wyjściowych | Nie |
| Pomiar na obwodzie/bezpieczniku | Tak |
| Włączanie/Wyłącznie gniazd | Nie |
| Blokowanie gniazd | Nie |
| Wymienny kontroler | Tak |
| Pomiar RCM | Nie |
| Pomiar | Napięcie (V), Natężenie (A), Energia (kWh), Moc czynna (W), Moc pozorna (VA), Współczynnik mocy |
| Dokładność pomiaru | ± 3% |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | Brak |
| Kompatybilne czujniki | Temperatura, Wilgotność |
| Porty sieciowe | 1 x 10/100 Ethernet Base-T |
| Dodatkowe porty | 1 x RJ-45 (Czujniki) |
| Łączenie w łańcuch | Nie |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD |
| Kolor | Czarny |
| Waga urządzenia | 2,5 kg |
| Wymiary urządzenia [Szer. x Gł. x Wys.] | 44mm x 62mm x 902mm |
| Waga z opakowaniem | 2,99 kg |
| Wymiary opakowania | 160mm x 110mm x 1320mm |
| Temperatura pracy | 45°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 95% |
| Wysokość pracy | 0 - 3000m |
| Gwarancja producenta | 1 rok |