Listwa zasilająca PDU - APC NetShelter AP7922B
towar niedostępny
Opis
Pomiar obciążenia - Listwa | Zdalne włączanie/wyłączanie gniazd - Tak | Pomiar RCM - Nie
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | 2U |
| Ilość faz | 1Φ, 230V |
| Max. obciążenie | 32A |
| Gniazdo zasilające | IEC-309 32A |
| Moc znamionowa | 7,36 kVA |
| Długość kabla zasilającego | 3,05 m |
| Sumaryczna ilość gniazd | 16 |
| Ilość gniazd C-13 | 16 |
| Pomiar na wejściu/Cała listwa | Tak |
| Pomiar gniazd wyjściowych | Nie |
| Pomiar na obwodzie/bezpieczniku | Tak |
| Włączanie/Wyłącznie gniazd | Tak |
| Blokowanie gniazd | Nie |
| Wymienny kontroler | Nie |
| Pomiar RCM | Nie |
| Pomiar | Natężenie (A) |
| Dokładność pomiaru | ± 5% |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | Jednopolowy bezpiecznik hydrauliczno-magnetyczny | Ilość: 2 szt. | Model: 16A |
| Kompatybilne czujniki | Brak |
| Porty sieciowe | 1 x 10/100 Ethernet Base-T |
| Dodatkowe porty | 1 x RJ-11 (RS-232), Reset |
| Łączenie w łańcuch | Nie |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD, Ręczna zmiana orientacji położenia |
| Kolor | Czarny |
| Waga urządzenia | 4,5 kg |
| Wymiary urządzenia [Szer. x Gł. x Wys.] | 89mm x 114m x 445mm |
| Waga z opakowaniem | 6,55 kg |
| Wymiary opakowania | 368mm x 140mm x 508mm |
| Temperatura pracy | 45°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 95% |
| Wysokość pracy | 0 - 3000m |
| Gwarancja producenta | 2 lata |