Listwa zasilająca PDU - Eaton EMOB05
towar niedostępny
Opis
Pomiar obciążenia - Listwa + Gniazdo | Zdalne włączanie/wyłączanie gniazd - Nie | Pomiar RCM - Nie
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | 0U |
| Ilość faz | 1Φ, 230V |
| Max. obciążenie | 32A |
| Gniazdo zasilające | IEC-309 32A |
| Moc znamionowa | 7,4 kVA |
| Długość kabla zasilającego | 3 m |
| Sumaryczna ilość gniazd | 24 |
| Ilość gniazd C-13 | 20 |
| Ilość gniazd C-19 | 4 |
| Pomiar na wejściu/Cała listwa | Tak |
| Pomiar gniazd wyjściowych | Tak |
| Pomiar na obwodzie/bezpieczniku | Tak |
| Włączanie/Wyłącznie gniazd | Nie |
| Blokowanie gniazd | Tak |
| Wymienny kontroler | Tak |
| Pomiar RCM | Nie |
| Pomiar | Napięcie (V), Natężenie (A), Energia (kWh), Moc czynna (W), Moc pozorna (VA) |
| Dokładność pomiaru | ± 1%, ISO/IEC 62053-21 |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | Jednopolowy bezpiecznik hydrauliczno-magnetyczny | Ilość: 2 szt. | Model: 16A |
| Kompatybilne czujniki | Temperatura, Wilgotność |
| Porty sieciowe | 1 x 10/100 Ethernet Base-T |
| Dodatkowe porty | 1 x RJ-45 (RS-232), 1 x RJ-45 (Daisy-Chain), 1 x USB-A, Reset |
| Łączenie w łańcuch | Tak, do 8 listew PDU |
| Wyświetlacz | Kolorowy LCD |
| Kolor | Czarny |
| Waga urządzenia | 4,8 kg |
| Wymiary urządzenia [Szer. x Gł. x Wys.] | 52mm x 53mm x 1604mm |
| Waga z opakowaniem | Brak danych |
| Wymiary opakowania | Brak danych |
| Temperatura pracy | 60°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | Brak danych |
| Wysokość pracy | Brak danych |
| Gwarancja producenta | 2 lata |