Listwa zasilająca PDU - Raritan PX3-3420
towar niedostępny
Opis
4 Gniazda - 4 x Zacisk śrubowy | Obudowa 1U | 1Ф, 230V | 32A | Gniazdo zasilające - 4 x Zacisk śrubowy
Pomiar obciążenia - Listwa | Zdalne włączanie/wyłączanie gniazd - Nie | Pomiar RCM - Nie
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | 1U |
| Ilość faz | 1Φ, 230V |
| Max. obciążenie | 32A |
| Gniazdo zasilające | 4 x Zacisk Śrubowy |
| Moc znamionowa | 0 kVA |
| Długość kabla zasilającego | Brak |
| Sumaryczna ilość gniazd | 4 x Zacisk Śrubowy |
| Pomiar na wejściu/Cała listwa | Tak |
| Pomiar gniazd wyjściowych | Nie |
| Pomiar na obwodzie/bezpieczniku | Nie |
| Włączanie/Wyłącznie gniazd | Nie |
| Blokowanie gniazd | Nie |
| Wymienny kontroler | Nie |
| Pomiar RCM | Nie |
| Pomiar | Napięcie (V), Natężenie (A), Energia (kWh), Moc czynna (W), Moc pozorna (VA), Współczynnik mocy |
| Dokładność pomiaru | ± 1%, ISO/IEC 62053-21 |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | Brak |
| Kompatybilne czujniki | Temperatura, Wilgotność, Przepływ powietrza, Różnica ciśnień, Zalanie, Otwarcia/Zamknięcia (Contact Closure) |
| Porty sieciowe | 1 x 10/100/1000 Ethernet Base-T, 1 x 10/100 Ethernet Base-T, Opcjonalne WiFi (802.11a/b/g/n) |
| Dodatkowe porty | 1 x RJ-45 (RS-232/Modem), 1 x RJ-45 (Czujniki), 1 x RJ-45 (Expansion), 1 x RJ-45 (Feature), 2 x USB-A, 1 x USB-B, Reset |
| Łączenie w łańcuch | Tak, do 16 listew PDU |
| Wyświetlacz | Kolorowy LCD, Automatyczna zmiana orientacji położenia |
| Kolor | Czarny |
| Waga urządzenia | 6,35 kg |
| Wymiary urządzenia [Szer. x Gł. x Wys.] | 440mm x 287mm x 44mm |
| Waga z opakowaniem | 6,75 kg |
| Wymiary opakowania | 560mm x 470mm x 280mm |
| Temperatura pracy | 60°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 85% |
| Wysokość pracy | 0 - 3000m |
| Gwarancja producenta | 2 lata |