Listwa zasilająca PDU - Raritan PX4-4699-E7V2
towar niedostępny
Opis
36 Gniazd - 18 x C-13, 18 x C-13/C-19 | Obudowa 0U | 3Φ, 400V | 32A | Gniazdo zasilające - 1 x IEC-309 32A
Pomiar obciążenia - Listwa + Gniazdo | Zdalne włączanie/wyłączanie gniazd - Nie | Pomiar RCM - Nie
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | 0U |
| Ilość faz | 3Φ, 400V |
| Max. obciążenie | 32A |
| Gniazdo zasilające | IEC-309 32A |
| Moc znamionowa | 23,0 kVA |
| Długość kabla zasilającego | 3 m |
| Sumaryczna ilość gniazd | 36 |
| Ilość gniazd C-13 | 18 |
| Ilość gniazd uniwersalnych C13/C19 | 18 |
| Pomiar na wejściu/Cała listwa | Tak |
| Pomiar gniazd wyjściowych | Tak |
| Pomiar na obwodzie/bezpieczniku | Tak |
| Włączanie/Wyłącznie gniazd | Nie |
| Blokowanie gniazd | Tak |
| Wymienny kontroler | Tak |
| Pomiar RCM | Nie |
| Pomiar | Napięcie (V), Natężenie (A), Energia (kWh), Moc czynna (W), Moc pozorna (VA), Współczynnik mocy |
| Dokładność pomiaru | ± 0,5%, ISO/IEC 62053-21 oraz 61557-12 |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | Jednopolowy bezpiecznik hydrauliczno-magnetyczny | Ilość: 6 szt. | Model: Airpax LEJBXV6-16 |
| Kompatybilne czujniki | Temperatura, Wilgotność, Przepływ powietrza, Różnica ciśnień, Zalanie, Wibracje, Ruch, Pył, Otwarcia/Zamknięcia (Contact Closure) |
| Porty sieciowe | 2 x 10/100/1000 Ethernet Base-T, Opcjonalne WiFi (802.11a/b/g/n) |
| Dodatkowe porty | 1 x RJ-45 (Czujniki), 1 x RJ-45 (PDU Link)), 2 x USB-A, 1 x USB-B, Reset |
| Łączenie w łańcuch | Tak, do 16 listew PDU |
| Wyświetlacz | Kolorowy LCD, Automatyczna zmiana orientacji położenia |
| Kolor | Czarny |
| Waga urządzenia | brak danych |
| Wymiary urządzenia [Szer. x Gł. x Wys.] | 56mm x 65mm x 1780mm |
| Waga z opakowaniem | brak danych |
| Wymiary opakowania | brak danych |
| Temperatura pracy | 60°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 95% |
| Wysokość pracy | 3048m |
| Gwarancja producenta | 2 lata |