Listwa zasilająca PDU - Rittal DK 7979.210
towar niedostępny
Opis
13 Gniazd - 12 x C-13, 1 x C-19| Obudowa 0U | 1Ф, 230V | 16A | Gniazdo zasilające - 1 x IEC-309 16A
Pomiar obciążenia - Na wejściu | Zdalne włączanie/wyłączanie gniazd - Nie | Pomiar RCM - Tak
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | 0U |
| Ilość faz | 1Φ, 230V |
| Max. obciążenie | 16A |
| Gniazdo zasilające | IEC-309 16A |
| Moc znamionowa | 3,7 kVA |
| Długość kabla zasilającego | 3 |
| Sumaryczna ilość gniazd | 13 |
| Ilość gniazd C-13 | 12 |
| Ilość gniazd C-19 | 1 |
| Pomiar na wejściu/Cała listwa | Tak |
| Pomiar gniazd wyjściowych | Nie |
| Pomiar na obwodzie/bezpieczniku | Tak |
| Włączanie/Wyłącznie gniazd | Nie |
| Blokowanie gniazd | Tak |
| Wymienny kontroler | Tak |
| Pomiar RCM | Tak |
| Pomiar | Napięcie (V), Natężenie (A), Energia (kWh), Moc czynna (W), Moc pozorna (VA), Częstotliwość (Hz), Współczynnik mocy, Współczynnik szczytu, THDU/THDI |
| Dokładność pomiaru | ±1% |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | Brak |
| Kompatybilne czujniki | Temperatura, Wilgotność, Przepływ powietrza, Różnica ciśnień, Dym, Zalanie, Otwarcia/Zamknięcia (Contact Closure) |
| Porty sieciowe | 2 x 10/100/1000 Ethernet Base-T |
| Dodatkowe porty | 1 x RJ-45 (RS-232), 1 x RJ-45 CAN (Czujniki), 1 x USB-A, 1 x Digital, 1 x Alarm, Reset |
| Łączenie w łańcuch | Tak, do 16 listew PDU |
| Wyświetlacz | Kolorowy LCD, Automatyczna zmiana orientacji położenia |
| Kolor | Czarny |
| Waga urządzenia | Brak danych |
| Wymiary urządzenia [Szer. x Gł. x Wys.] | 845mm x 70mm x 44mm |
| Waga z opakowaniem | 3,5 kg |
| Wymiary opakowania | Brak danych |
| Temperatura pracy | 50°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 95% |
| Wysokość pracy | Brak danych |
| Gwarancja producenta | 2 lata |