Moduł bateryjny UPS - do Vertiv Liebert GXE3 10 kVA
towar niedostępny
Opis
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Kompatybilność | GXE3-10KIRT5UXL |
| Rozmian obudowy | 3U |
| Typ baterii | Szczelny, regulowany zaworowo, ołowiowo-kwasowy |
| Ilość baterii | 20 x 12 V / 9 Ah |
| Wymiana wewnętrznych akumulatorów podczas pracy urządzenia | Nie |
| Zestaw do montażu w szafie RACK | Nie, Opcja P/N: RMKIT18-32 |
| Waga urządzenia | 66,9 kg |
| Wymiary urządzenia | 430 x 645 x 130 mm |
| Waga z opakowaniem | 85 kg |
| Wymiary opakowania | 600 x 800 x 450 mm |
| Temperatura pracy | 40°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 95% |
| Wysokość pracy | 0 - 2000 m |
| Gwarancja producenta | 2 lata |