Moduł bateryjny UPS - do Vertiv Liebert GXT5 5 - 10 kVA
towar niedostępny
Dane techniczne
| Kompatybilność | GXT5-5000IRT5UXLE, GXT5-6000IRT5UXLE, GXT5-8000IRT5UXLE oraz GXT5-10KIRT5UXLE |
| Rozmian obudowy | 2U |
| Typ baterii | Szczelny, regulowany zaworowo, ołowiowo-kwasowy |
| Ilość baterii | 16 x 12 V / 9 Ah |
| Wymiana wewnętrznych akumulatorów podczas pracy urządzenia | Nie |
| Zestaw do montażu w szafie RACK | Nie, Opcja P/N: RMKIT18-32 |
| Waga urządzenia | 57,6 kg |
| Wymiary urządzenia | 430 x 630 x 130 mm |
| Waga z opakowaniem | 80 kg |
| Wymiary opakowania | 840 x 670 x 465 mm |
| Temperatura pracy | 40°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 95% |
| Wysokość pracy | 0 - 2000 m |
| Gwarancja producenta | 2 lata |