Moduł bateryjny UPS - do Vertiv Liebert GXT5 750-1000 VA
towar niedostępny
Dane techniczne
| Kompatybilność | GXT5-750IRT2UXLE oraz GXT5-1000IRT2UXLE |
| Rozmian obudowy | 2U |
| Typ baterii | Szczelny, regulowany zaworowo, ołowiowo-kwasowy |
| Ilość baterii | 3 x 12 V / 9 Ah |
| Wymiana wewnętrznych akumulatorów podczas pracy urządzenia | Nie |
| Zestaw do montażu w szafie RACK | Nie, Opcja P/N: RMKIT18-32 |
| Waga urządzenia | 22 kg |
| Wymiary urządzenia | 370 × 430 × 85 mm |
| Waga z opakowaniem | 41,5 kg |
| Wymiary opakowania | 617 x 570 x 262 mm |
| Temperatura pracy | 40°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 95% |
| Wysokość pracy | 0 - 2000 m |
| Gwarancja producenta | 2 lata |