Serwer konsolowy RS-232 over IP - OpenGear OM1208, 4G LTE
towar niedostępny
Opis
8 portów RS-232 (RJ-45) | Obudowa - desktop | Zewnętrzny zasilacz | Wbudowany modem LTE - tak | Wbudowany modem analogowy - nie
Porty sieciowe - 2x 10/100/1000 Ethernet Base-T | Porty światłowodowe - nie | Wbudowany przełącznik - nie
Obsługa portów konsoli USB - nie | Ilość jednoczesnych sesji do portu RS-232: Bez limitu | Możliwość podłączenia czujników środowiskowych - tak
Dane techniczne
| Rodzaj obudowy | Desktop |
| Ilość portów RS-232 (RJ-45) | 8 |
| Ilość zasilaczy | Zewnętrzny zasilacz |
| Porty sieciowe | 2 x 10/100/1000 Ethernet Base-T |
| Wbudowany modem LTE | Tak |
| Wbudowany modem analogowy | Nie |
| Automatyczny Fail-Over | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 (Type A), 2 x USB 2.0 (Type A) |
| Obsługa portów konsoli USB | Nie |
| Obsługa listew zasilających PDU | Tak |
| Obsługa zasilaczy awaryjnych UPS | Tak |
| Port do podłączenia czujników środowiskowych | Wszystkie porty konsolowe RS-232 (RJ-45) |
| Slot na kartę SD | Nie |
| Automatyczna wykrycie portu DTE/DCE | Tak |
| Procesor | AMD GX-412TC 1.4 Ghz 4-core 64-bit x86 |
| Pamięć | 2 GB DRAM, 16 MB SPI, 16 GB m.SATA III SSD |
| Moduł kryptograficzny | FIPS 140-2 |
| Ilość jednoczesnych sesji do tego samego portu RS | nieograniczona |
| System operacyjny - Secure Linux | Tak |
| Składowanie logów / powiadamianie o zdarzeniach | Tak |
| Auto konfiguracja - Skrypty | Tak |
| Obsługa kontenera Docker | Tak |
| Bezpieczeństwo | IPSec, OpenVPN, PAP/CHAP, SSH, SSL, Trusted Platform Module 2.0 |
| Uwierzytelnienie | RADIUS, TACACS+, LDA/AD, Kerberos |
| Oprogramowanie centralizujące | OpenGear Lighthouse |
| Średni czas bezawaryjnej pracy | 100 000 godzin |
| Zużycie energii | 25 W |
| Kolor | Czarny |
| Waga urządzenia | 1 kg |
| Wymiary urządzenia [Szer. x Gł. x Wys.] | 220 x 170 x 42 mm |
| Waga z opakowaniem | Brak danych |
| Wymiary opakowania | Brak danych |
| Temperatura pracy | 50°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 90% |
| Wysokość pracy | Brak danych |
| Gwarancja producenta | 4 lata |