Serwer konsolowy RS-232 over IP - Raritan Dominion DSX2-32M-DC
towar niedostępny
Opis
32 porty RS-232 (RJ-45) | Obudowa - 1U | x2 zasilacz 48 VDC | Wbudowany modem LTE - nie | Wbudowany modem analogowy - tak
Porty sieciowe - 2x10/100/1000 Ethernet Base-T | Porty światłowodowe - nie | Wbudowany przełącznik - nie
Obsługa portów konsoli USB - nie | Ilość jednoczesnych sesji do portu RS-232: 10 | Możliwość podłączenia czujników środowiskowych - nie
Dane techniczne
| Rodzaj obudowy | 1U |
| Ilość portów RS-232 (RJ-45) | 32 |
| Ilość zasilaczy | 2 x 48 VDC |
| Porty sieciowe | 2 x 10/100/1000 Ethernet Base-T |
| Wbudowany modem LTE | Nie |
| Wbudowany modem analogowy | Tak |
| Automatyczny Fail-Over | Tak |
| Port konsoli | 1 x RS-232 (RJ-45) |
| Port Video | 1 x DVI-D |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 (Type A) |
| Obsługa portów konsoli USB | Nie |
| Obsługa listew zasilających PDU | Tak |
| Obsługa zasilaczy awaryjnych UPS | Tak |
| Slot na kartę SD | Nie |
| Automatyczna wykrycie portu DTE/DCE | Tak |
| Procesor | 1 GHz |
| Pamięć | Do 8 GB Flash |
| Moduł kryptograficzny | FIPS 140-2 |
| Ilość jednoczesnych sesji do tego samego portu RS | 10 |
| System operacyjny - Secure Linux | Tak |
| Składowanie logów / powiadamianie o zdarzeniach | Tak |
| Auto konfiguracja - Skrypty | Tak |
| Obsługa kontenera Docker | Nie |
| Bezpieczeństwo | Firewall (IP Tables), X.509 SSH, SSHv1 oraz SSHv2, IP Forwarding, HTTPS |
| Uwierzytelnienie | RSA SecureID, RADIUS, TACACS+, LDA/AD, PAP/CHAP |
| Oprogramowanie centralizujące | Raritan CommandCenter Secure Gateway |
| Średni czas bezawaryjnej pracy | Brak danych |
| Zużycie energii | 23 W |
| Cechy unikalne | Port Video DVI, Port mini-USB do podłączenia laptopa |
| Kolor | Czarny |
| Waga urządzenia | 4,12 kg |
| Wymiary urządzenia [Szer. x Gł. x Wys.] | 440mm x 334mm x 44mm |
| Waga z opakowaniem | Brak danych |
| Wymiary opakowania | Brak danych |
| Temperatura pracy | 55°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 90% |
| Wysokość pracy | 2000m |
| Gwarancja producenta | 2 lata |