Zasilacz awaryjny UPS - Legrand Keor PDU 8 x C-13
towar niedostępny
Opis
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość faz | 1Φ, 230V |
| Moc pozorna/znamionowa | 800 VA |
| Moc rzeczywista/czynna | 480 W |
| Technologia | Off-Line (VFD) |
| Zasilanie wyjściowe - kształt fali | Symulowana sinusoida |
| Współczynnik mocy | 0,6 |
| Typ obudowy | Rack |
| Rozmian obudowy | 2U |
| Zasilanie wejściowe - zakres napięcia | 180 – 270 V |
| Zasilanie wejściowe - zakres częstotliwości | 50/60 ±5 Hz |
| Gniazdo zasilające | C-14 |
| Zasilanie wyjściowe - zakres napięcia | 230 V ±10% |
| Zasilanie wyjściowe - zakres częstotliwości | 50/60 Hz ± 1% |
| Sumaryczna ilość gniazd wyjściowych | 8 |
| Ilość gniazd C13 | 8 |
| Ilość gniazd Schuko (CEE 7/3) z podtrzymaniem napięcia | 0 |
| Ilość gniazd Schuko (CEE 7/3) tylko z ochroną przed przepięciem | 0 |
| Ilość gniazd Francuskich (CEE 7/5) z podtrzymaniem napięcia | 0 |
| Ilość gniazd Francuskich (CEE 7/5) tylko z ochroną przed przepięciem | 0 |
| Sterowane gniazda wyjściowe | Nie |
| Czas przełączania źródeł zasilania | 10 ms |
| Przeciążenie wyjścia 105%–125% | Brak danych |
| Przeciążenie wyjścia 126%–150% | Brak danych |
| Przeciążenie wyjścia > 150% - 200% | Brak danych |
| Przeciążenie wyjścia > 200% | Brak danych |
| Typ baterii | Szczelne baterie kwasowo-ołowiowe (VRLA) |
| Ilość baterii | 1 x 12V / 9 Ah |
| Czas ładownia baterii do 50% | Brak danych |
| Czas ładownia baterii do 90% | 4-6 godz |
| Czas podtrzymania - obciążenie 20-25% | 23 min |
| Czas podtrzymania - obciążenie 50% | 14 min |
| Czas podtrzymania - obciążenie 70-75% | 11 min |
| Czas podtrzymania - obciążenie 100% | 5 min |
| Czas podtrzymania z jednym zestawem bateryjnym - obciążenie 50% | Brak danych |
| Czas podtrzymania z jednym zestawem bateryjnym - obciążenie 100% | Brak danych |
| Zimny start | Tak |
| Awaryjne wyłączenie zasilania - Emergency Power Off (EPO/REPO) | Nie |
| Wymiana wewnętrznych akumulatorów podczas pracy urządzenia | Nie |
| Osobny bezpiecznik wejściowy | Nie |
| Ochrona przed przepięciami | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Wyświetlacz LCD - zmiana położenia | Nie |
| Informacja o stanie akumulatora | Nie |
| Prognozowanie daty wymiany akumulatora | Nie |
| Zestaw do montażu w szafie RACK | Nie dotyczy |
| Gniazdo na opcjonalne karty | Nie |
| Porty komunikacyjne | 1 x USB typ B |
| Możliwość podłączenia czujników środowiskowych | Nie |
| Hałas z przodu - 1 m | < 40 dBA |
| Certyfikaty / Standardy | EN 62040-1, EN 62040-2, EN 62040-3 |
| Zgodność z normami RoHS i REACH | Nie |
| Certyfikat Energy Star 2.0 | Nie |
| Kolor | Biały |
| Waga urządzenia | 5,5 kg |
| Wymiary urządzenia [Szer. x Gł. x Wys.] | 440 x 405 x 88 mm |
| Waga z opakowaniem | Brak danych |
| Wymiary opakowania | Brak danych |
| Temperatura pracy | 40°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 95 % |
| Wysokość pracy | Brak danych |
| Gwarancja producenta | 2 lata |