Zasilacz awaryjny UPS - Vertiv EDGE 750 Tower
towar niedostępny
Opis
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość faz | 1Φ, 230V |
| Moc pozorna/znamionowa | 750 VA |
| Moc rzeczywista/czynna | 675 W |
| Technologia | Line-interactive (VI) |
| Zasilanie wyjściowe - kształt fali | Czysta sinusoida |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Typ obudowy | Tower |
| Zasilanie wejściowe - zakres napięcia | 166–278 V |
| Zasilanie wejściowe - zakres częstotliwości | 55/65 Hz (Autodetekcja) |
| Współczynnik THDi | < 3% |
| Gniazdo zasilające | C-14 |
| Zasilanie wyjściowe - zakres napięcia | 200/208/220/230/240 |
| Zasilanie wyjściowe - zakres częstotliwości | 50/60 Hz |
| Współczynnik THDu | < 2% |
| Sumaryczna ilość gniazd wyjściowych | 5 |
| Ilość gniazd C13 | 5 |
| Ilość gniazd Francuskich (CEE 7/5) tylko z ochroną przed przepięciem | 0 |
| Sterowane gniazda wyjściowe | Tak |
| Czas przełączania źródeł zasilania | 4-6 ms |
| Wydajność - tryb ekologiczny (ECO) | 95% |
| Wydajność - tryb online (AC-AC) | 95% |
| Sprawność - tryb AVR (Automatyczna Regulacja Napięcia) | 95% |
| Sprawność - tryb normalny | 95% |
| Przeciążenie wyjścia 105%–125% | 60 sek |
| Przeciążenie wyjścia 126%–150% | 50 sek |
| Przeciążenie wyjścia > 150% - 200% | 2 sek |
| Przeciążenie wyjścia > 200% | Natychmiastowe wyłączenie |
| Typ baterii | Szczelny, regulowany zaworowo, ołowiowo-kwasowy |
| Ilość baterii | 2 x 12V / 9 Ah |
| Czas ładownia baterii do 50% | Brak danych |
| Czas ładownia baterii do 90% | 3 godz |
| Opcja podłączenia zewnętrznych baterii | Nie |
| Czas podtrzymania - obciążenie 20-25% | 47 min |
| Czas podtrzymania - obciążenie 50% | 17 min |
| Czas podtrzymania - obciążenie 70-75% | 10 min |
| Czas podtrzymania - obciążenie 100% | 5,9 min |
| Czas podtrzymania z jednym zestawem bateryjnym - obciążenie 50% | Brak danych |
| Czas podtrzymania z jednym zestawem bateryjnym - obciążenie 100% | Brak danych |
| Zimny start | Tak |
| Awaryjne wyłączenie zasilania - Emergency Power Off (EPO/REPO) | Tak |
| Wymiana wewnętrznych akumulatorów podczas pracy urządzenia | Nie |
| Osobny bezpiecznik wejściowy | Tak |
| Ochrona przed przepięciami | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Wyświetlacz LCD - zmiana położenia | Nie |
| Informacja o stanie akumulatora | Tak |
| Prognozowanie daty wymiany akumulatora | Nie |
| Zestaw do montażu w szafie RACK | Nie dotyczy |
| Gniazdo na opcjonalne karty | Tak |
| Porty komunikacyjne | 1 x USB typ B, 1 x EPO, 1 x Intelli Slot |
| Możliwość podłączenia czujników środowiskowych | Nie |
| Hałas z przodu - 1 m | < 45 dBA |
| Stopień ochrony urządzenia | Brak danych |
| Emisja ciepła (BTU/h) | Brak danych |
| Certyfikaty / Standardy | EN60020-1:2008+A1:2013 |
| Zgodność z normami RoHS i REACH | Tak |
| Certyfikat Energy Star 2.0 | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Waga urządzenia | 11 kg |
| Wymiary urządzenia [Szer. x Gł. x Wys.] | 145 x 370 x 220 mm |
| Waga z opakowaniem | 13 kg |
| Wymiary opakowania | 230 x 450 x 325 mm |
| Temperatura pracy | 40°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 90% |
| Wysokość pracy | 0 - 3000 m |
| Gwarancja producenta | 2 lata |