Listwa zasilająca PDU - APC NetShelter AP7850B
towar niedostępny
Opis
Pomiar obciążenia - Listwa | Zdalne włączanie/wyłączanie gniazd - Nie | Pomiar RCM - Nie
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | 0U |
| Ilość faz | 1Φ, 230V |
| Max. obciążenie | 10A |
| Gniazdo zasilające | IEC-C14 |
| Moc znamionowa | 2,3 kVA |
| Długość kabla zasilającego | 3,05 m |
| Sumaryczna ilość gniazd | 16 |
| Ilość gniazd C-13 | 16 |
| Pomiar na wejściu/Cała listwa | Tak |
| Pomiar gniazd wyjściowych | Nie |
| Pomiar na obwodzie/bezpieczniku | Tak |
| Włączanie/Wyłącznie gniazd | Nie |
| Blokowanie gniazd | Nie |
| Wymienny kontroler | Nie |
| Pomiar RCM | Nie |
| Pomiar | Natężenie (A) |
| Dokładność pomiaru | ± 5% |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | Brak |
| Kompatybilne czujniki | Brak |
| Porty sieciowe | 1 x 10/100 Ethernet Base-T |
| Dodatkowe porty | 1 x RJ-11 (RS-232), Reset |
| Łączenie w łańcuch | Nie |
| Wyświetlacz | 2 Cyfrowy wyświetlacz LED |
| Kolor | Czarny |
| Waga urządzenia | 3,07 kg |
| Wymiary urządzenia [Szer. x Gł. x Wys.] | 44mm x 56mm x 1245mm |
| Waga z opakowaniem | 3,98 kg |
| Wymiary opakowania | 387mm x 323mm x 2134mm |
| Temperatura pracy | 45°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 95% |
| Wysokość pracy | 0 - 3000m |
| Gwarancja producenta | 2 lata |