Moduł bateryjny UPS - do Vertiv Liebert GXE3 6 kVA
towar niedostępny
Opis
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Kompatybilność | GXE3-6000IRT4UXLE |
| Rozmian obudowy | 2U |
| Typ baterii | Szczelny, regulowany zaworowo, ołowiowo-kwasowy |
| Ilość baterii | 16 x 12 V / 9 Ah |
| Wymiana wewnętrznych akumulatorów podczas pracy urządzenia | Nie |
| Zestaw do montażu w szafie RACK | Nie, Opcja P/N: RMKIT18-32 |
| Waga urządzenia | 58,4 kg |
| Wymiary urządzenia | 430 x 765 x 85 mm |
| Waga z opakowaniem | 78 kg |
| Wymiary opakowania | 600 x 850 x 405 mm |
| Temperatura pracy | 40°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 95% |
| Wysokość pracy | 0 - 2000 m |
| Gwarancja producenta | 2 lata |