Serwer konsolowy RS-232 over IP - OpenGear IM7232, 4G LTE
towar niedostępny
Opis
32 porty RS-232 (RJ-45) | Obudowa - 1U | 2x zasilacz AC | Wbudowany modem LTE - tak | Wbudowany modem analogowy - tak
Porty sieciowe - 2x 10/100/1000 Ethernet Base-T | Porty światłowodowe - x2 Gigabit Fiber SFP | Wbudowany przełącznik - nie
Obsługa portów konsoli USB - nie | Ilość jednoczesnych sesji do portu RS-232: Bez limitu | Możliwość podłączenia czujników środowiskowych - tak
Dane techniczne
| Rodzaj obudowy | 1U |
| Ilość portów RS-232 (RJ-45) | 32 |
| Ilość zasilaczy | 2 x AC |
| Porty sieciowe | 2 x 10/100/1000 Ethernet Base-T/SFP, ESD + ekranowana izolacja 1,5k VAC |
| Porty Światłowodowe | 2 x Gigabit Fiber SFP |
| Wbudowany modem LTE | Tak |
| Wbudowany modem analogowy | Tak |
| Automatyczny Fail-Over | Tak |
| Port konsoli | 1 x RS-232 (RJ-45) |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 (Type A) |
| Obsługa portów konsoli USB | Nie |
| Obsługa listew zasilających PDU | Tak |
| Obsługa zasilaczy awaryjnych UPS | Tak |
| Port do podłączenia czujników środowiskowych | Wszystkie porty konsolowe RS-232 (RJ-45) |
| Slot na kartę SD | Tak |
| Automatyczna wykrycie portu DTE/DCE | Tak |
| Procesor | 1 GHz ARM SoC (Marvell 88F6283) |
| Pamięć | 256 MB DDR3 SDRAM, 64 MB Embedded NOR Boot Flash, 16 GB internal flash storage |
| Moduł kryptograficzny | FIPS 140-2 |
| Ilość jednoczesnych sesji do tego samego portu RS | nieograniczona |
| System operacyjny - Secure Linux | Tak |
| Składowanie logów / powiadamianie o zdarzeniach | Tak |
| Auto konfiguracja - Skrypty | Nie |
| Obsługa kontenera Docker | Nie |
| Bezpieczeństwo | IPSec, OpenVPN, PAP/CHAP, SSH, SSL |
| Uwierzytelnienie | RSA SecurID, RADIUS, TACACS+, LDA/AD, Kerberos |
| Oprogramowanie centralizujące | OpenGear Lighthouse |
| Średni czas bezawaryjnej pracy | 100 000 godzin |
| Zużycie energii | 15 W |
| Kolor | Czarny |
| Waga urządzenia | 4,5 kg |
| Wymiary urządzenia [Szer. x Gł. x Wys.] | 440 x 254 x 450 mm |
| Waga z opakowaniem | Brak danych |
| Wymiary opakowania | Brak danych |
| Temperatura pracy | 50°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 90% |
| Wysokość pracy | Brak danych |
| Gwarancja producenta | 4 lata |