Zasilacz awaryjny UPS - Delta MX-3K
towar niedostępny
Opis
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość faz | 1Φ, 230V |
| Moc pozorna/znamionowa | 3000 VA |
| Moc rzeczywista/czynna | 2700 W |
| Technologia | Line-interactive (VI) |
| Zasilanie wyjściowe - kształt fali | Czysta sinusoida |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Typ obudowy | Rack / Tower |
| Rozmian obudowy | 2U |
| Zasilanie wejściowe - zakres napięcia | 150~234V / 156~243V / 162~268V / 170~280V / 177~290V |
| Zasilanie wejściowe - zakres częstotliwości | 50/60 Hz (Autodetekcja) |
| Gniazdo zasilające | C-20 |
| Zasilanie wyjściowe - zakres napięcia | 200/208/220/230/240 V AC ± 1,5% |
| Zasilanie wyjściowe - zakres częstotliwości | 50/60 Hz ± 1Hz |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Współczynnik THDu | < 2% |
| Sumaryczna ilość gniazd wyjściowych | 9 |
| Ilość gniazd C13 | 8 |
| Ilość gniazd C-19 | 1 |
| Ilość gniazd Schuko (CEE 7/3) tylko z ochroną przed przepięciem | 0 |
| Ilość gniazd Francuskich (CEE 7/5) z podtrzymaniem napięcia | 0 |
| Ilość gniazd Francuskich (CEE 7/5) tylko z ochroną przed przepięciem | 0 |
| Sterowane gniazda wyjściowe | Tak |
| Czas przełączania źródeł zasilania | 4-6 ms |
| Sprawność - tryb AVR (Automatyczna Regulacja Napięcia) | 96,5% |
| Sprawność - tryb normalny | 98,5% |
| Przeciążenie wyjścia 105%–125% | 5 min / 1 min przy zasilaniu z baterii |
| Przeciążenie wyjścia 126%–150% | 10 sek |
| Przeciążenie wyjścia > 150% - 200% | Natychmiastowe wyłączenie |
| Przeciążenie wyjścia > 200% | Brak danych |
| Typ baterii | Szczelne baterie kwasowo-ołowiowe |
| Ilość baterii | 6 x 12V/9Ah |
| Czas ładownia baterii do 50% | Brak danych |
| Czas ładownia baterii do 90% | 4 godz |
| Opcja podłączenia zewnętrznych baterii | Nie |
| Czas podtrzymania - obciążenie 20-25% | 35,1 min |
| Czas podtrzymania - obciążenie 50% | 11,9 min |
| Czas podtrzymania - obciążenie 70-75% | 7 min |
| Czas podtrzymania - obciążenie 100% | 3,7 min |
| Zimny start | Tak |
| Awaryjne wyłączenie zasilania - Emergency Power Off (EPO/REPO) | Tak |
| Wymiana wewnętrznych akumulatorów podczas pracy urządzenia | Tak |
| Osobny bezpiecznik wejściowy | Tak |
| Ochrona przed przepięciami | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Wyświetlacz LCD - zmiana położenia | Tak |
| Informacja o stanie akumulatora | Tak |
| Prognozowanie daty wymiany akumulatora | Nie |
| Zestaw do montażu w szafie RACK | Opcja - P/N: 3915100011 |
| Gniazdo na opcjonalne karty | Tak |
| Porty komunikacyjne | 1 x RS-232, 1 x USB, 1 x REPO, 1 x Złącze MINI |
| Możliwość podłączenia czujników środowiskowych | Nie |
| Hałas z przodu - 1 m | < 45 dBA |
| Stopień ochrony urządzenia | IP21 |
| Oprogramowanie do zarządzania | ShutdownAgent, InfraSuite, UPSentry |
| Zgodność z normami RoHS i REACH | Tak |
| Certyfikat Energy Star 2.0 | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Waga urządzenia | 32,1 kg |
| Wymiary urządzenia [Szer. x Gł. x Wys.] | 438 x 630 x 88 mm |
| Waga z opakowaniem | Brak danych |
| Wymiary opakowania | Brak danych |
| Temperatura pracy | 40°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 90% |
| Wysokość pracy | 0 - 1000m |
| Gwarancja producenta | 2 lata |