Zasilacz awaryjny UPS - Delta RT-5K Extended
towar niedostępny
Opis
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość faz | 1Φ, 230V |
| Moc pozorna/znamionowa | 5000 VA |
| Moc rzeczywista/czynna | 5000 W |
| Technologia | On-line (VFI) |
| Zasilanie wyjściowe - kształt fali | Czysta sinusoida |
| Współczynnik mocy | 1.0 |
| Typ obudowy | Rack / Tower |
| Rozmian obudowy | 2U |
| Zasilanie wejściowe - zakres napięcia | 175 ~ 280 V (pełne obciążenie); 100 ~ 175 V AC (obciążenie 50 ~ 100%) |
| Zasilanie wejściowe - zakres częstotliwości | 40-70 Hz (Autodetekcja) |
| Współczynnik THDi | < 3% |
| Gniazdo zasilające | Listwa zaciskowa (zaciski L-N-G) |
| Zasilanie wyjściowe - zakres napięcia | 200/208/220/230/240 V AC ± 1% |
| Zasilanie wyjściowe - zakres częstotliwości | 50/60 Hz ± 0,05 Hz |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Współczynnik THDu | < 2% |
| Sumaryczna ilość gniazd wyjściowych | 2 x Listwa zaciskowa (zaciski L-N-G), jedna programowalna |
| Ilość gniazd Schuko (CEE 7/3) tylko z ochroną przed przepięciem | 0 |
| Ilość gniazd Francuskich (CEE 7/5) z podtrzymaniem napięcia | 0 |
| Ilość gniazd Francuskich (CEE 7/5) tylko z ochroną przed przepięciem | 0 |
| Sterowane gniazda wyjściowe | Tak |
| Czas przełączania źródeł zasilania | 4-6 ms |
| Wydajność - tryb ekologiczny (ECO) | 99% |
| Wydajność - tryb online (AC-AC) | 95,5% |
| Przeciążenie wyjścia 105%–125% | 5 min |
| Przeciążenie wyjścia 126%–150% | 1 min |
| Przeciążenie wyjścia > 150% - 200% | 500 milisek |
| Przeciążenie wyjścia > 200% | Brak danych |
| Typ baterii | Kwasowo-ołowiowe lub Litowo-jonowe |
| Ilość baterii | Tylko zewnętrzne |
| Czas ładownia baterii do 50% | Brak danych |
| Czas ładownia baterii do 90% | Brak danych |
| Opcja podłączenia zewnętrznych baterii | Tak, do 5 szt |
| Obejście - Bypass | Automatyczny wewnętrzny |
| Czas podtrzymania - obciążenie 20-25% | Brak wewnętrznych baterii |
| Czas podtrzymania - obciążenie 50% | Brak wewnętrznych baterii |
| Czas podtrzymania - obciążenie 70-75% | Brak wewnętrznych baterii |
| Czas podtrzymania - obciążenie 100% | Brak wewnętrznych baterii |
| Czas podtrzymania z jednym zestawem bateryjnym - obciążenie 50% | 15,2 min |
| Czas podtrzymania z jednym zestawem bateryjnym - obciążenie 100% | 5,1 min |
| Zimny start | Tak |
| Awaryjne wyłączenie zasilania - Emergency Power Off (EPO/REPO) | Tak |
| Wymiana wewnętrznych akumulatorów podczas pracy urządzenia | Tak |
| Osobny bezpiecznik wejściowy | Tak |
| Ochrona przed przepięciami | Nie |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Wyświetlacz LCD - zmiana położenia | Tak |
| Informacja o stanie akumulatora | Tak |
| Prognozowanie daty wymiany akumulatora | Tak |
| Zestaw do montażu w szafie RACK | Tak |
| Gniazdo na opcjonalne karty | Tak |
| Porty komunikacyjne | 1 x Złącze MINI, 1 x RS-232, 1 x RS-485. 1 x USB, 1 x REPO/ROO, 4 x styki bezpotencjałowe, 2 x port równoległy (DB-9) |
| Możliwość podłączenia czujników środowiskowych | Tak |
| Hałas z przodu - 1 m | < 48 dBA |
| Stopień ochrony urządzenia | IP21 |
| Oprogramowanie do zarządzania | ShutdownAgent, InfraSuite, UPSentry |
| Certyfikaty / Standardy | EN 62040-1, CE, TISI, RCM, EAC |
| Zgodność z normami RoHS i REACH | Tak |
| Certyfikat Energy Star 2.0 | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Waga urządzenia | 10,9 kg |
| Wymiary urządzenia [Szer. x Gł. x Wys.] | 440 x 430 x 88,2 mm |
| Waga z opakowaniem | Brak danych |
| Wymiary opakowania | Brak danych |
| Temperatura pracy | 55°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 95% |
| Wysokość pracy | 0 - 1000m |
| Gwarancja producenta | 2 lata |