Zasilacz awaryjny UPS - Eaton Ellipse PRO 850 FR
towar niedostępny
Opis
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość faz | 1Φ, 230V |
| Moc pozorna/znamionowa | 850 VA |
| Moc rzeczywista/czynna | 510 W |
| Technologia | Line-interactive (VI) |
| Zasilanie wyjściowe - kształt fali | Symulowana sinusoida |
| Współczynnik mocy | 0,6 |
| Typ obudowy | Tower |
| Zasilanie wejściowe - zakres napięcia | 150 - 285 V |
| Zasilanie wejściowe - zakres częstotliwości | 50/60 Hz (Autodetekcja) |
| Gniazdo zasilające | C-14 |
| Zasilanie wyjściowe - zakres napięcia | 220/230/240 V |
| Zasilanie wyjściowe - zakres częstotliwości | 46–70 Hz |
| Sumaryczna ilość gniazd wyjściowych | 4 |
| Ilość gniazd C13 | 0 |
| Ilość gniazd Schuko (CEE 7/3) z podtrzymaniem napięcia | 0 |
| Ilość gniazd Schuko (CEE 7/3) tylko z ochroną przed przepięciem | 0 |
| Ilość gniazd Francuskich (CEE 7/5) z podtrzymaniem napięcia | 3 |
| Ilość gniazd Francuskich (CEE 7/5) tylko z ochroną przed przepięciem | 1 |
| Sterowane gniazda wyjściowe | Nie |
| Czas przełączania źródeł zasilania | 4-6 ms |
| Wydajność - tryb ekologiczny (ECO) | Brak danych |
| Wydajność - tryb online (AC-AC) | Brak danych |
| Sprawność - tryb AVR (Automatyczna Regulacja Napięcia) | Brak danych |
| Sprawność - tryb normalny | 97% |
| Przeciążenie wyjścia 105%–125% | Brak danych |
| Przeciążenie wyjścia 126%–150% | Brak danych |
| Przeciążenie wyjścia > 150% - 200% | Brak danych |
| Przeciążenie wyjścia > 200% | Brak danych |
| Typ baterii | Szczelne baterie kwasowo-ołowiowe |
| Ilość baterii | 1 x 12V / 7 Ah |
| Czas ładownia baterii do 50% | Brak danych |
| Czas ładownia baterii do 90% | Brak danych |
| Opcja podłączenia zewnętrznych baterii | Nie |
| Czas podtrzymania - obciążenie 20-25% | 33 min |
| Czas podtrzymania - obciążenie 50% | 9 min |
| Czas podtrzymania - obciążenie 70-75% | 4 min |
| Czas podtrzymania - obciążenie 100% | 1 min |
| Czas podtrzymania z jednym zestawem bateryjnym - obciążenie 50% | Brak danych |
| Czas podtrzymania z jednym zestawem bateryjnym - obciążenie 100% | Brak danych |
| Zimny start | Tak |
| Awaryjne wyłączenie zasilania - Emergency Power Off (EPO/REPO) | Nie |
| Wymiana wewnętrznych akumulatorów podczas pracy urządzenia | Nie |
| Osobny bezpiecznik wejściowy | Tak |
| Ochrona przed przepięciami | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Wyświetlacz LCD - zmiana położenia | Nie |
| Informacja o stanie akumulatora | Tak |
| Prognozowanie daty wymiany akumulatora | Nie |
| Zestaw do montażu w szafie RACK | Nie |
| Gniazdo na opcjonalne karty | Nie |
| Porty komunikacyjne | 1 x USB (typ B) |
| Możliwość podłączenia czujników środowiskowych | Nie |
| Hałas z przodu - 1 m | < 25 dBA |
| Stopień ochrony urządzenia | Brak danych |
| Emisja ciepła (BTU/h) | Brak danych |
| Oprogramowanie do zarządzania | Eaton UPS Companion |
| Certyfikaty / Standardy | IEC 62040-1, IEC 60950-1, IEC 62040-2 |
| Zgodność z normami RoHS i REACH | Nie |
| Certyfikat Energy Star 2.0 | Nie |
| Cechy unikalne | Funkcja EcoControl |
| Kolor | Czarny |
| Waga urządzenia | 7,3 kg |
| Wymiary urządzenia [Szer. x Gł. x Wys.] | 260 x 285 x 82 mm |
| Waga z opakowaniem | Brak danych |
| Wymiary opakowania | Brak danych |
| Temperatura pracy | 35°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 85% |
| Wysokość pracy | 0 - 2000m |
| Gwarancja producenta | 3 lata |