Zasilacz awaryjny UPS - Legrand Daker DK Plus 1 kVA
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Ilość faz | 1Φ, 230V |
| Moc pozorna/znamionowa | 1000 VA |
| Moc rzeczywista/czynna | 900 W |
| Technologia | On-line (VFI) |
| Zasilanie wyjściowe - kształt fali | Czysta sinusoida |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Typ obudowy | Rack / Tower |
| Rozmian obudowy | 2U |
| Zasilanie wejściowe - zakres napięcia | 160 – 288 V (przy pełnym obciazeniu) |
| Zasilanie wejściowe - zakres częstotliwości | 50/60 ±5% (Autodetekcja) |
| Współczynnik THDi | < 3% |
| Gniazdo zasilające | C-14 |
| Zasilanie wyjściowe - zakres napięcia | 200/208/220/230/240 V ±1% |
| Zasilanie wyjściowe - zakres częstotliwości | 50/60 Hz ± 0,1 % |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Współczynnik THDu | < 3% |
| Sumaryczna ilość gniazd wyjściowych | 6 |
| Ilość gniazd C13 | 6 |
| Ilość gniazd C-19 | 0 |
| Ilość gniazd Schuko (CEE 7/3) z podtrzymaniem napięcia | 0 |
| Ilość gniazd Schuko (CEE 7/3) tylko z ochroną przed przepięciem | 0 |
| Ilość gniazd Francuskich (CEE 7/5) z podtrzymaniem napięcia | 0 |
| Ilość gniazd Francuskich (CEE 7/5) tylko z ochroną przed przepięciem | 0 |
| Sterowane gniazda wyjściowe | Nie |
| Czas przełączania źródeł zasilania | 0 ms |
| Wydajność - tryb online (AC-AC) | 90% |
| Przeciążenie wyjścia 126%–150% | 30 sek |
| Przeciążenie wyjścia > 150% - 200% | 10 sek |
| Przeciążenie wyjścia > 200% | Brak danych |
| Typ baterii | Szczelne baterie kwasowo-ołowiowe (VRLA) |
| Ilość baterii | 3 x 12V / 7,2 Ah |
| Czas ładownia baterii do 50% | Brak danych |
| Czas ładownia baterii do 90% | 4 godz |
| Opcja podłączenia zewnętrznych baterii | Tak, do 5 szt |
| Obejście - Bypass | Automatyczny wewnętrzny |
| Czas podtrzymania - obciążenie 20-25% | 39 min |
| Czas podtrzymania - obciążenie 50% | 15 min |
| Czas podtrzymania - obciążenie 70-75% | 9 min |
| Czas podtrzymania - obciążenie 100% | 5 min |
| Czas podtrzymania z jednym zestawem bateryjnym - obciążenie 50% | 132 min |
| Czas podtrzymania z jednym zestawem bateryjnym - obciążenie 100% | 54 min |
| Zimny start | Tak |
| Awaryjne wyłączenie zasilania - Emergency Power Off (EPO/REPO) | Tak |
| Wymiana wewnętrznych akumulatorów podczas pracy urządzenia | Tak |
| Osobny bezpiecznik wejściowy | Tak |
| Ochrona przed przepięciami | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Wyświetlacz LCD - zmiana położenia | Tak |
| Informacja o stanie akumulatora | Tak |
| Prognozowanie daty wymiany akumulatora | Nie |
| Zestaw do montażu w szafie RACK | Opcja - P/N: 310952 |
| Gniazdo na opcjonalne karty | Tak |
| Porty komunikacyjne | 1 x RS-232, 1 x USB, 1 x EPO, 1 x Złącze SNMP |
| Możliwość podłączenia czujników środowiskowych | Tak |
| Hałas z przodu - 1 m | < 50 dBA |
| Stopień ochrony urządzenia | IP21 |
| Emisja ciepła (BTU/h) | 490 (BTU/h) |
| Oprogramowanie do zarządzania | UPS Communicator |
| Certyfikaty / Standardy | EN 62040-1, EN 62040-2, EN 62040-3 |
| Zgodność z normami RoHS i REACH | Nie |
| Certyfikat Energy Star 2.0 | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Waga urządzenia | 16 kg |
| Wymiary urządzenia [Szer. x Gł. x Wys.] | 440 x 405 x 88 mm |
| Waga z opakowaniem | Brak danych |
| Wymiary opakowania | Brak danych |
| Temperatura pracy | 40°C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 80% |
| Wysokość pracy | Brak danych |
| Gwarancja producenta | 2 lata |